MidlandOil
AKTUĀLIPAR RAŽOTĀJUKATALOGSPAR PRODUKCIJUPARTNERIDRAUGIGALERIJAKONTAKTI
RU LV EN    Pasaulē ir grūti atrast pienācīgu un patiesi kvalitatīvu motora eļļu, jo ir neskaitāmi zīmoli un brendi. Kam ticēt – reklāmām, kuras liela jebkuru eļļas marku vai zīmolu, ka tā ir pati labākā neatkarīgi no tās patiesās kvalitātes, speciālistiem, kuri strādā servisos vai savējai iekšējai balsij, kura it kā nedrīkstētu Jūs pievilt? Nepārprotami īstenība ir viena tikai kvalitatīva eļļa nodrošinās Jūsu automašīnas dzinēja ilglaicīgu dzīvotspēju. Mēs piedāvājam Latvijas tirgum jaunu automašīnas eļļas zīmolu Midland, kura tiek ražota Šveicē, uzņēmumā Oel-Brack AG.

Protams, ka Latvijas „eļļas tirgū”, jau tiek piedāvāti ne mazums eļļu zīmolu dažādos cenu un kvalitātes segmentos. Mēs vēlamies piedāvāt kvalitatīvu un ekskluzīvu motora eļļu nevis parastu, vienkāršu motora eļļu. Un kas var būt labāks par produktu, kurš tiek ražots valstī ar augstākajiem kvalitātes standartiem, respektīvi, Šveicē. Midland eļļas tiek ražotas tikai un vienīgi Šveicē. Viens no galvenajiem aspektiem ir eļļas kvalitātes un tās cenas attiecība ar ko mēs Jūs varam iepriecināt, jo cenas ir ļoti demokrātiskas.

Visi Midland produkti ir pārbaudīti un testēti saskaņā ar Eiropas prasībām par smērvielu produktiem - ASEA. Kā arī iegūtas augstākās specifikācijas, kuras tiek garantētas Eiropas sistēmu kvalitātes kontroles mehānisko eļļu – EELQMS. Midland produkcija ir apstiprināta no tādu automašīnu ražotājiem kā: Audi, Mercedes-Benz, BMW, VW, Renault, Volvo, Scania u.c.

Protams, ka Amerikas un Japānas auto ražotāji arī nav palicis malā un tāds automašīnu ražotājs kā Subaru veiksmīgi sadarbojas un rekomendē savām automašīnām izmantot Midland ražotās eļļas.

Vai, Jūs, kādreiz esat skatījušies auto, vai moto sporta sacensības? Un tiešām neesat pamanījuši Midland zīmolu? Midland ir plaši pazīstams autosportā Formula 2, „dragreisos”, auto rallijā, „super bike”, sniega motociklu sacensībās un tas vel nav viss saraksts, kur var satikt Midland zīmolu.

Ko mēs Jums piedāvājam? Mēs Jums piedāvājam visu veidu visaugstākās kvalitātes eļļas priekš vieglajām automašīnām, smagajām automašīnām un tās tehnikai, motocikliem, motorolleriem, kuteriem, ūdens motocikliem, kā arī rūpnieciskās eļļas. Kā arī mums ir daudzi smērvielu veidi, kā piemērām, bremžu šķidrumi, dzesēšanas šķidrumi un daudzi citi produkti. Ar pilnu produkta klāstu Jūs varat iepazīties sazinoties ar mums.

Mēs esam vienīgie oficiālie Midland eļļas izplatītāji Latvijā. Mūsu speciālisti Jūs nokonsultēs un palīdzēs Jums izvēlēties pareizāko un optimālāko eļļas variantu.Mājas lapu izveide NewSite