MidlandOil
AKTUĀLIPAR RAŽOTĀJUKATALOGSPAR PRODUKCIJUPARTNERIDRAUGIGALERIJAKONTAKTI
RU LV EN    


   Latvijas Drifta sezonas atklāšana 2012 (attēla stāsts)

Kā mēs jau rakstījām, sestdien, 12. maijā, tika atklāta Latvijas Drifta 2012 sezona.

Pasākumu fotogrāfijas var aplūkot šeit.


Auto Exotica 2012 (attēla stāsts)

Skaļākais un aizraujošākais notikums visiem auto faniem - 13. Starptautiskais autotūninga šovs Auto Exotica 2012 Ķīpsalā!

Auto Exotica ir lielākais autotūninga šovs Baltijā, kas jau tradicionāli katru pavasari pulcē auto entuziastus. 

Zīmola Midland® pārstāvji, vadoties pēc labās tradīcijas, auto entuziastiem ir sagatavojuši savo interaktīvo stendu.

Fotogrāfijas var aplūkot šeit.


Tagad arī Internetā

Pilnais Midland® produkcijas sortiments tagad ir pieejams pie mūsu partneriem - Ineterneta veikalā EuroStore.lv. 24 stundas diennaktī. Labākas cenas. Izvēlies labāko eļļu Savam auto, izmantojot EuroStore.lv online-katalogu patstāvīgi vai uzticiet izvēli profesionāliem no EuroStore.lv. Augstas kvalitātes eļļa - Jūsu automašīnas dzinēja ilgmūžības garantija.Latvijas rallijsprinta čempionāta 3.posms

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 5.maijā, Vecpils apkārtnē notika Latvijas rallijsprinta čempionāta 3.posms.

Pēc astoņu mēnešu pārtraukuma, uz starta izgāja arī Īle Racing komanda - Kaspars un Zita Īle.

Rallijsprints sastāvēja no 6 ātrumposmiem, kur divi posmi atkārtojās pa trīs reizēm.Kaspars un Zita rallijsprintu finišējot ieguva 4.vietu 2WD open klasē, tomēr rallijsprinta čempionāta ieskaitē - 2.vietu, iegūstot vērtīgus punktus kopvērtējumam.

"Šogad mūsu galvenajam sponsoram Auto Īle un Herbst pievienojās Midland® Oil. Diemžēl šogad izlaidīsim ralliju Talsos, jo iepriekšējos gados vienmēr šajā rallijā sanākušas dažādas ķibeles - avārija, aizmirsta stenogramma vienā ātrumposmā, nolauztas pusasis un citādā veidā salauzti auto. Tagad būs nedaudz laika sagatavot mašīnu nākošajam startam rallijā "Madona 2012"," stāsta Kaspars.

Paldies komandas mehāniķiem Laurim un Oskaram, kā arī visiem atbalstītājiem!


Lapāns triumfē EEDC pirmajā posmā

1. maijā Minskā risinājās Austrumeiropas Drifta čempionāta (EEDC) pirmais posms, uz kuru bija uzaicināta Midland® sponsorēta  „LAK-Y Racing” komanda no Latvijas.

Lai iznīcināt jūsu ziņkārību, mēs uzreiz pastāstīm par finālbraucienu. Ļoti sīvā cīņā pēc papildu pārbrauciena tika noskaidrots EEDC Minskas posma uzvarētājs. Saglabājot intrigu, uzvarētāju nosauca tikai tad, kad trešās vietas ieguvējs jau stāvēja uz apbalvošanas pjedestāla. Par EEDC pirmā posma uzvarētāju kļuva Latvijas komandas “LAK-Y Racing” pilots Gatis Lapāns, otrajā vietā atstājot Sanktpēterburgas drifta meistaru no "Evil Empire" komandas.

Nākamais EEDC izcīņas posms notiks 28. maijā Rīgā, Biķernieku trasē.

Drifta fotogrāfijas var aplūkot šeit.


Auto Exotica 2011 (attēla stāsts)

Rīgas Starptautiskais autošovs – "Auto Exotica" ir viens viens no visvairāk gaidāmo gada pasākumu. Šogad, apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar jaunākiem auto modeļiem, maksimāli tūnētiem un modificētiem mašīnam, muskuļauto, restaurētiem automašīnam, somu atokaskadieru šovu un, protams, ar Midland® zīmola prezentāciju, kas jau ir kļuvusi par tradīciju.

Fotogrāfijas var aplūkot šeit.


Auto Exotica 2011

Gaidiet mūs 12. Rīgas Starptautiskā autošovā, kas notiks no 28 aprīli līdz 1. maijam!


Lapāna jaunais drifta auto BMW E30 ar M5 V8 motoru

Drifta komanda “LAK-Y” prezentējusi savu jauno drifta automobili “BMW E30”. Šosezon komandas piloti – Gatis Lapāns un Jānis Eglīte – nolēmuši startēt Latvijas Drifta čempionāta PRO klasē, “King Of Europe drift series” un Igaunijas drifta čempionātā. Abi piloti startēs ar jaunām Midland® sponsorētām sporta automašīnām.

Gatis Lapāns kopā ar mehāniķiem drifta mašīnu “BMW E30” būvēja no pagājušā gada septembra līdz šāgada 8. aprīlim. Spēkratam ir “BMW M5” (E39) V8 motors, 550 ZS jauda un tas sver 780 kg. Amortizatori – “XYZ” regulējamie; rokas bremze – hidrauliskā. Spēkrats aprīkots ar drošības karkasu – cauruļu rāmi priekšējā daļā.

“Esmu priecīgs par jauno automašīnu, kura nu jau ir pabeigta un drīz to varēs demonstrēt plašākai publikai – visiem trakajiem drifta faniem,” norāda Lapāns. “Saku lielu paldies mūsu atbalstītājiem, sadarbības partneriem un maniem mehāniķiem! “LAK-Y” drifta komanda ir gatava sevi pierādīt!”

Ir vērts atgādināt, ka pirmais “PRO” klases drifta posms notiks 28.maijā Biķerniekos.

24. jūlijā Vaiņodes lidlaukā ievērības cienīgs pasākums. Vienā dienā vienā norises vietā būs Latvian Drift Cup 3. posms, Latvijas drifta čempionāta 2. posms un Latvijas dragreisa čempionāta 2. posms.

Pirmo reizi šie trīs čempionātu posmi notiks kopā. Skatītāji varēs vērot automašīnu braukšanu sānslīdēs gan no iesācēju, gan profesionālu meistaru puses. Protams, atnākušos skatītājus priecēs arī lielā ātrumā pa taisni traucoši braucamrīki. Starp citu, dragreisā varēs vērot gan automašīnas, gan motociklus. Pasākuma pārtraukumā apmeklētājus priecēs dažādi šovi, kūpošas riepas un skaistas meitenes.

Midland® Racing komandai šis pasākums izdevās ar īpašu ievērību. Latvijas drifta čempionāta 2. posma ietvaros Jānis Eglītis iekļuva finālā un finālbraucienā izrāva zelta medaļu pazīstamajam Kristapam Blušam. Apsveicam mūsu sportistu Jāni ar uzvaru.


Mājas lapu izveide NewSite